Ak oblasť neumožňuje izbu rebriny

Ak oblasť neumožňuje izbu rebriny, môžete použiť túto možnosť ako vstavaný nábytok alebo dať veci do poschodovou posteľou. Často, keď stúpali špeciálnu skriňu, ktorá šetrí trochu miesta. Samozrejme, ak je dieťa veľmi malé oblasti, všetky sezónne a top veci musia byť udržiavané v iných miestnostiach alebo v skrini šatníku.

1627343
Deti pre deti rôzneho pohlavia by mali byť pohodlné a útulné. Tu deti majú žiť v harmónii, a nie v rozpore so sebou, naučiť sa zdieľať spolu navzájom, a to nielen životný priestor, ale aj hračky a rôzne predmety pre domácnosť. Spoločná izba pre dve deti robí je viac priateľský a jednotná, naučiť ich sa starať o seba navzájom.

Poschodová posteľ s rukami
Nákup poschodová posteľ – podnik ťažké a nie sú lacné. Dobrý nábytok je drahé a lacnejšie modely môžu ľahko poškodiť. Úspornejšie a spoľahlivú voľbou by bola výroba posteli s vlastnými rukami. To bude vyžadovať štyri dosky, s dĺžkou troch metrov a priemerom sto dvadsať, dvesto a dvadsať milimetrov.
Tiež užitočné drevené trámy vo výške ôsmich kusov – 50 až 100 mm, dĺžka 2-3 metrov. To sa bude hodiť niekoľko listov preglejky, ktoré budú fungovať na podporu matraca. Ak chcete, môžete nahradiť bežné priečky.
Pre montáž je potrebné slušné množstvo skrutiek, skrutky a svorníky, polyuretánových a tmelom na drevo. Tým, že stavia poschodovej postele pre deti s ich vlastných rúk, nezabudnite na brúsny papier, vrták alebo skrutkovač, píla, úroveň, krajčírskym metrom a fréza. Užitočná na prítomnosť elektrického vedenia alebo detektorom kovov, vo svojej úlohe môže obyčajný magnet.
Pred vytvorením lôžka, starostlivo meranie matrace, ktoré sú určené pre to. Ak chcete prijímať dáta, pridať pár centimetrov na všetkých stranách. Nákup list na píle môže požiadať majstrov, nakrájame na formát-Rozhrnovače listov vo forme, ktorá je potrebná. Výrez v tomto prípade sa nevysunie, pretože v prevádzke, môžu byť užitočné.