Dětská postýlka-transformátor je obyčejná postel nebo pohovka s Platformers

Dětská postýlka-transformátor je obyčejná postel nebo pohovka s Platformers policemi, dětské skříňky a přebalovací pult. Jak dítě roste, všechny tyto prvky jsou snadno odstranit a dostat pohodlnou dětský nábytek postýlku nebo pohovku.
78_baby129
Nedaleko si můžete dát dítě na stole nebo ve skříni sad. Tyto postele jsou určeny pro děti ve věku 6-7 let. Dále, některé transformátory lůžka se může pohybovat od sebe ve délku nebo šířku.

Rozkládací transformátor nebo rozkládací pohovka může být převedena z velikosti postýlka 120×60 cm 190×90 cm dospívající. Jsou vybaveny výhodná zatahovací a výsuvným mechanismem.

Postele, dětské postýlky

Ohrádky, postele jsou pohodlné během jízdy a cestování s dítětem, protože mají mechanismus skládání. Ve složeném stavu COT-ohrádky se převede do kompaktního cestovní tašky. V rozloženém stavu dětská postýlka-ohrádka se nejen na spaní, ale i prostor pro hry.

Mnoho postýlky, ohrádky jsou vybaveny koly nebo běžci, takže je snadné je přesunout. Lůžka, ohrádky jsou vyrobeny z materiálů, které se snadno čistí a umýt.

materiál

Jednou z nejdůležitějších vlastností výběru dětskou postýlku je materiál, ze kterého je vyroben. Nejlepší materiál je považován za strom, protože je schopen “dýchat”. Dřevo je také snadno čistí a rychle schne.

Přírodní dřevo je považován dětský nábytek za nezbytný materiál. Ale to je také dovoleno používat jako materiál pro dětská postýlka prkně nebo plastu. V každém případě musí být tyto materiály neobsahují žádné toxiny.

Nejlepší plemena dřeva díky své trvanlivosti uznán buk, olše, bříza a javor. Borovice je také velmi vhodný jako materiál pro dětské postýlky, ale je o něco měkčí než předchozí dřeva, takže postel zůstane poškrábání a jinému poškození. Dřevěný betlém by neměl být malované, lakované nebo leštidlo.

Je-li postýlka pokrytý barvou nebo lakem, pak se ujistěte se s prodejcem, který je součástí těchto látek. Neměly by být zachovány, a gram olova, jinak hrozí riziko ohrožení života vašeho dítěte.

Povrch lůžku v stejným způsobem jako zbytek jeho částí, musí být naprosto hladký. Prstem po povrchu postýlky, aby se ujistil. V případě, že drsnost povrchu se objeví postýlku nebo boule, dítě může dostat škrábance a třísky.

Vhodně, některé detaily byly vyrobeny dětskou postýlku není ze dřeva a jiných materiálů. Hlavní věc, která nebyli příliš mnoho. Vždy požádat prodávajícího, zda tyto údaje jsou bezpečné pro dítě.

Často je velmi obtížné určit, z jakého Banaby.cz materiálu je vyroben postýlku. Takže, betlém, vyrobený “pod stromem”, je někdy obtížné odlišit od výroby dřeva. Ujistěte se, zda s prodejcem, materiál, z něhož vyrobené dětskou postýlku.

Jakmile jste si vybrali dětskou postýlku, je nutné požadovat prodávající hygienické certifikát, který musí uvést název materiálu, z něhož vyrobené dětskou postýlku iego složení.