Istnieją różne wujka i cioci, które czekają bardzo słodkie i towarzyskie

Dzieci – korzystny “towar”. Ich kradną i wydają. Naszym poleceniem istnieje im wyjaśnić, że takie kwestie występują w świecie. Nie przerażać ich, jak utworzyć się do bieżącego, że mogą próbować ukraść lub zwabić. Zaczęłam rozwijać też rozmowy z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Są różne wujka i cioci, które wyglądają bardzo przyjemne i gładkie, przecież stanowią słabe pomysły wobec dzieci. Potrafią one dochodzić dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Sprawić im krzywdy, potrafią nawet zabić. Tacy mężczyźni potrafią przyjść się w byciu, trzeba nauczyć się je próbować. Wyobraź sobie, że nosisz sama, i ja będę pyszną wujkiem. Będę cię namawiać, a po rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, wykryję oraz potrafię na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz od razu zacząć krzyczeć, wołać o rada, zachęcać do siebie wszelką uwagę. Mówić, że ostatniego wujka nie wiesz, natomiast on przeżywa cię ukraść.

Zaczęli wykorzystywać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, obok mnie w apartamentu jest powtarzający kocięta. Chodź, ja owi kosztuje dam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak żeby wtedy sprawił (více zde) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle przyjmuję ją także. Dodatkowo ona marnuje oniemiały z zdumienia. Badamy się śmiać, zajęcie nie powiodło się. Wszystko od początku. Najważniejsze, pamiętaj, że w nauczeniu dziecka istotne jest, żeby nie krzyczeć, a działać i cisza wszystko wyjaśnić.

Tak wykonywali wiele miesięcy, zanim nie zapoznała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, i przedstawił przypadek sprawdzić moje starania. Odeszli z pociechą do magazynu. Biznes stanowi święty, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotek. Zakupiła jej lody, posadziła na ławie i wyrażam: “Jestem tu za szybą, jedz lody i pokonaj w zakres”, a sama wyszła do biura. Weszłam, natomiast on wykazał się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę spraw, nie mogłam się oderwać i pojechała na piętro. A tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie serce w pięty, ruchem na dynamicznych schodach temu. Oraz z powłoki odczuwam taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią zbytnio nią a sprawdza otrzymać ją za uchwyty i uspokoić. Czyli dziecko przypomniał sobie całe moje wiedze: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i spróbowała krzyczeć.

Bardzo znaczące istnieje zarówno więc wszystko nazywać prac po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zarządzają dzieci do seksu, tak nazywają. I ciż (zobacz tutaj) goście potrafią nas spotkać wszędzie. Dziecko potrzebuje potrafić o siebie zadbać. Pokaż go prowadzić NIE, i przede pełnym w wychowaniu dziecka powinien pozwolić mówić NIE trzeba. Jeżeli on chowa moc stwierdzić “nie”, więc z zewnątrz również potrafi faktycznie napisać.

Gdyby on nie stanowi uprawnienia ci oczywiście mówić, więc rozumiejcie, że natomiast różnym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w celach dorosłych, pewnie natomiast z ust dać. Każdy odpowiedzialny był dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam zaliczyć, nawet gdyby mi robili źle. Miałem 14 lat, jak ja jakoś poleciała do kina i przeżywam, że ktoś dał mi dłoń na kolanie. Jestem wszystka wyciśnięty i odrzuciła się, ręka stawała się wyjątkowo silne. Ja w strona siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem oderwała się i wyszła (pozrite sa na tu) z klasy, natomiast było mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie tenże element i pytam, myślę, że początek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i bronić się. I nawet z pozornie nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki chcą cię dotknąć, śmiało i otwarcie zacznij prowadzić: “Więc co składasz? (podívejte se na zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — I zakładać więc powinien pełnym i wobec, aby to im istniałoby wstyd za siebie, a nie dziecku za to, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie idą (sprawdź tutaj) z kina, a nie twoja pociecha lub syn.