K: hry, ale veškerý nábytek je vyroben z rohů!

K: hry, ale veškerý nábytek je vyroben z rohů!

SG: No, vy … teď jako nábytek se zaoblenými rohy, z přímého pokud chcete, můžete udělat, aby dostat pryč. Modulární nábytek také aby bylo možné uspořádat položky, které podobně.

K: A řekni mi, jaké prvky považujete za závazná?

IK: Každý, kdo se rozhodne pro sebe. Ale já vám obvykle poradí této sadě: šatní skříň s věšákem nebo samostatný stojan, skříň nebo přihrádka na boty prádelník, zrcadlo výhodnou polohu (opatření – vypadal výstup – taky). Já hlavně chci upozornit na boty skříňce. Je-li zvíře, musí být uzavřeny, víte, proč (směje se znovu). Na vyžádání a je-li prostor dovolí, můžete usadit na chodbě osmanské nebo stolici, aby mohli sundat boty a boty sezení, takže například, když přijdete na návštěvu staré rodiče. Co dál? Pro větší pohodlí si můžete zařídit tašky závěsu (přicházejí s nimi vazhkennymy – neodpovídá), police a zásuvky pro různé malé ryby – klávesy, hřebeny, telefon, boty lžíce a další věci.

K: Co jiného může poradit čtenářům?
g405_0_ua
IR: Méně poslouchat poradci (usmívá se). Ve skutečnosti, kromě těch, které již bylo zmíněno, existuje několik faktorů. Barva a struktura materiálu – měly by být v souladu s ostatními vnitřními částmi, i když je možné tvrdit, někdy harmonie postaven na kontrastech. Materiál, ze kterého vyráběný nábytek by měl být vybrán v závislosti na finančních možnostech a individuálních potřeb. Ale osobně si myslím, že první ze všech nábytku v předsíni by mělo být snadné, protože i taková věc jako nesprávným způsobem https://www.banaby.cz otevírá dveře skříně mohou být smíšené a roky zkazit náladu.

By: Igor, děkuji za smysluplnou diskusi a cenné rady.

SG: Byl bych rád, pokud potřebují čtenáře. Přijít znovu, jsem vždy ochoten sdílet tajemství.

Jakou barvu zvolit nábytek

Čalouněný nábytek – je nejen vhodným místem pro pohodlí pro lidi, ale výzdoba místnosti. Dosáhnout harmonie v místnosti, je důležité, aby odstín nábytku ideálně hodí k celkovým stylem místnosti.

Podmínky výběr odstínu nábytku

1. Barva čalounění nábytku nemusí shodovat s předními tóny v interiéru. V tomto případě se sloučí, například s nádechem stěn. Je však třeba se vyvarovat ostrých kontrastů a barevné kombinace. Nejlepší volbou – rozdíl 2-3 tónů.

2. Je-li domácí bydlení malé děti nebo domácí zvířata, měli byste zvolit praktické čalounění, čisticí prostředky, které nemají rozmazávat barvy.

3. Fanoušci původních interiérů přednost použití světlé skvrny přivést k životu svátek světel a měl by pečlivě přistupovat k otázce výběru nábytku stínu a nepoužívejte mnoha barvách konfliktu, zejména pokud jde o ložnici.
Volba nábytku odstínu v závislosti na plánu barevném prostoru

1.Kolirnyy plán “Monochrome” – v tomto případě, nábytek a stěny mají stejnou barvu, ale odlišný odstín. Například stěny – béžový odstín a pohovka – hnědá.
225

2.Kolirnyy plán “neutrální”  – se rozumí kombinace neutrálních barevnými stěnami (hnědá, bílá, šedá, černá) a čalounění neutrální barvy, ale více. Například: bílé stěny mohou spřátelit s černým bytový textil a béžových stěnách se sírou.