Konstrukční požadavky

Podrobnosti o laminovaných desek nebo DSP by měl mít ochranný kryt a spojovací materiál, šrouby a matice – k dispozici pro dítě. Zkontrolujte, zda nejsou drsné povrchy na postelích nebo dítě může poškrábat jejich citlivou pokožku nebo vyzvednout třísku.

Konstrukční požadavky
Nohy. Za prvé elektrická vozítka, dětské postýlky musí být stabilní. Samozřejmě, houpací postýlku nebo kolébku pohodlně ukolébat dítě. Ale nezapomeňte, že v 3-4 měsíců vzrostl dítě začne točit a swing postel a později začnou stoupat. Takže každý měsíc zvýší riziko, že dítě bude zase ji s nimi.
Pokud se rozhodnete vybrat si postýlku, která je na lyžinách, preferují model, ve kterém jsou kompletní kola připojený svorkou.
Tyče, nárazníky a hloubka dna. Vzdálenost mezi jesle bary stěnou by měla být alespoň 2-3 cm, ale ne více než 7-8 cm na hlavě dítěte, jeho končetiny nebo prsty nemají uvíznout.

2

Když dítě zuby začínají vybuchnout elektrická vozítka, bude aktuální silikonové pouzdro končí na boku. Chcete-li zachovat dítě ona byla schopná se dostat ven a vrátit se v postýlce, měl by být lišta odstraněny nebo mohou být odstraněny další tyče.
Je-li model postýlce poskytuje možnost snížit nebo zcela odstranit přední stěnu, pohodlná dětská postýlka nastavit na posteli rodičů. To umožní matka nakrmit dítě v noci, aniž byste museli vstávat z postele.

Mnohé modely mají polohovatelná lůžka dno, což je velmi pohodlné. I když dítě nemůže vstát, dno může Babynabytek CZ být zvýšen nad – pro pohodlí rodičů, kteří nepotřebují ohýbat nízká, aby se dítě v náručí nebo vrátit (což přispěje ke snížení zátěže na zadní straně dospělého). Ale jakmile se dítě začal aktivně procházet, pro zabezpečení, aby bylo nastavení hloubky dna tak, aby byl alespoň 60-65 cm.

Kromě toho se poprvé pouze tehdy, když se dítě narodí, může vyděsit okolního prostoru. Dětská postýlka, kolébka, která je uzavřena na všech stranách, je snadné a pohodlné. Máma může dát dětskou postýlku, kolébku vedle něj, a dítě bude stále pod dohledem.

palandy

Palandy jsou vhodné pro děti do dospělý dítě Babynabytek CZ, kdy nehrozí nebezpečí, že by mohl spadnout z horní vrstvy. V každém případě je horní vrstva lože, musí mít vysokou strany a schodiště s madly.