Na čo sa zamerať pri výbere detských letných topánok

Na čo sa zamerať pri výbere detských letných topánok

Deti neznášajú dlhé armatúry, preto zjednodušiť úlohu vybrať detské topánky, budete musieť znížiť papiera kreslil nôh vášho dieťaťa. Takže si môžete zistiť veľkosť nových topánok prístupu k dieťaťu, alebo nie. Treba tiež pripomenúť, že medzi prstami a prednej časti topánky by mala byť vzdialenosť 1 cm, pretože v lete, môže sa nohy dieťaťa napučiavať a trochu zvýšiť veľkosť. Ak chcete skontrolovať, vložte malíček medzi pätou a na pozadí dieťaťa. Ten chlapec sa dobro musí stáť na podlahe bez kompresie prsty.

4
Po nastavení veľkosti topánky, budete musieť dávať pozor na to, že to zodpovedalo plnosti nohy dieťaťa. Príliš tesné topánky porušuje správne krvný obeh a vedie k deformácii nohy, a široká noha topánka je nestabilná a nemá žiadny vplyv, čo má za následok časté pády a byť rýchla únava. Je tiež možné, vznik kurích ôk. Topánky musia byť ľahko odstránená z nôh a rovnako ľahko sa obliekať. Pri obúvaní je jednoduché, nekupujte to s nádejou, že sa rozšíri, pretože noha dieťa rastie veľmi rýchlo. Zvyčajne, letná obuv umožňuje nastaviť hlasitosť v priebehu nohy pomocou “suchého zipsu” a spony.
Sole. To by malo byť ľahké a flexibilné. Čím menšie dieťa, tým viac flexibilné a tenké, aby sa topánky. Je nutné vytvoriť efekt chôdza naboso, čo je dôležité pri tvorbe nohy dieťaťa. Vyberte požadované sklzu topánky s podrážkou vlnité.
Osobitnú pozornosť pri výbere uzavretý Vložky do topánok by mala byť venovaná. Musí byť odnímateľné, absorbuje vlhkosť a byť odolné pri praní.