Okrem toho sa po prvýkrát iba vtedy, keď sa dieťa narodí

Okrem toho sa po prvýkrát iba vtedy, keď sa dieťa narodí, môže vydesiť okolia. A v postieľke, kolísky, ktorá je uzavretá na všetkých stranách, je pokojné a pohodlné. Mama môže dať detskú postieľku, kolísku vedľa nej, a dieťa bude stále pod dohľadom.

6

Lôžka nad sebou sú vhodné pre deti do dospelý dieťa, kedy nehrozí nebezpečenstvo, že by mohol spadnúť z hornej vrstvy. V každom prípade je horná vrstva lôžka, musí mať vysokú nárazníky a rebrík so zábradlím.

Tieto postele sú dobré nielen pre rodiny s dvoma deťmi. V rodinách, kde jedno dieťa poschodová posteľ je dobré, že prvá vrstva môže byť použitý ako miesto pre detské hry.

postieľka transformátor

Detská postieľka-transformátor je obyčajná posteľ alebo pohovka s platformers policami, detské skrinky a prebaľovací pult. Ako dieťa rastie, všetky tieto prvky sú ľahko odstrániť a dostať pohodlnú postieľku alebo pohovku.

Neďaleko si môžete dať dieťa na stole alebo v skrini sád. Tieto postele sú určené pre deti vo veku 6-7 rokov. Ďalej, niektoré transformátory lôžka sa môže pohybovať od seba vo dĺžku alebo šírku.

Rozkladacie transformátor alebo rozkladacia pohovka môže byť prevedená z veľkosti postieľka 120×60 cm 190×90 cm dospievajúci. Sú vybavené výhodná zaťahovacia a výsuvným mechanizmom.

Postele, detské postieľky

Ohrádky, postele sú pohodlné počas jazdy a cestovanie s dieťaťom, pretože majú mechanizmus skladania. V zloženom stave COT-ohrádky sa prevedie do kompaktného cestovnej tašky. V rozloženom stave detská postieľka-ohrádka sa nielen na spanie, ale aj priestor pre hry.

Mnoho postieľky, ohrádky sú vybavené kolesami alebo bežci, takže je ľahké ich presunúť. Lôžka, ohrádky sú vyrobené z materiálov, ktoré sa ľahko čistia a umyť.

materiál

Jednou z najdôležitejších vlastností výberu detskú postieľku je materiál, z ktorého je vyrobený. Najlepšie materiál je považovaný za strom, pretože je schopný “dýchať”. Drevo je tiež ľahko čistí a rýchlo schne.