Podpätky. Všetci odborníci jednomyseľne tvrdiť

Podpätky. Všetci odborníci jednomyseľne tvrdiť, že detská obuv by mala mať malý pätu, pretože nie je zahltiť dieťa späť a podieľa sa na tvorbe správnej chôdze. Prvé detské topánky výška podpätku by nemala prekročiť 7 mm.
Pozadie. Musí to byť zaoblené top fisher price, dostatočne pevný bez zárezov a vložiek. Len v tomto prípade správne opraviť úpätí obuv dieťa.

32
Priehlavku – povinnou súčasťou detskej obuvi, a zárukou zdravie nohy dieťaťa. To je spôsobené skutočnosťou, že oblasti priehlavku sa podieľa na tvorbe oblúku, a jeho neprítomnosť hrozí, že ploché nohy. Pokiaľ nie sú žiadne zvláštne lekárske odporúčanie, zatiaľ čo arch podpora bude hrať úlohu prevencia Flatfoot.
Okrem toho je užitočné vedieť, že deti prestanú rásť v rôznom veku v rôznych spôsoboch: vo veku 2-3 veľkosť nohy fisher price rastie od 2-3 za rok; 3-6 rokov – na 2 veľkostiach, školákov – 1-2 veľkosti. Tieto údaje sú veľmi často, pretože rozdiel vo veľkosti 5 mm.

Ľudská noha je jedinečný dizajn, ktorý robí človeka, na rozdiel od zvierat, dostal šancu ísť rovno. Konštrukcia sa podobá kostrové kosti klenbu chodidla, ktoré sa opiera o priehlavku nádorom a hlavy cestujúcich na metatarzálnych kostí. Pozdĺžny arch – konvexné časť oblúka – zjemňuje triasť tela pri chôdzi, takže chôdza pružný a elastický. Navyše zmäkčí ranu, keď chôdzu a krížové klenby – Priestor hlavy metatarzálnych kostí.

Ďalej posilňuje nožnej klenby zložitého systému väzy, chrupavky a svalov. Vzhľadom k jedinečnej štruktúre nohy, zaťaženie skúsený v tele pri chôdzi, behu, skákanie a iné fyzické cvičenie, rovnomerne rozložené po celej dĺžke nohy.

Poruchy vo vývoji nohy viesť nielen k plochej nohy – sploštenie z oblúkov nohy – a môžu vyvolať ochorenia pohybového aparátu, neuralgia, ochorenia kĺbov a kardiovaskulárnych ochorení.

Prevažná väčšina detí sa rodí s zdravé fisher price nohy, ale 6-7 rokov – vek, kedy deti zavrieť všetky body osifikácie – získal Flatfoot má asi 40% detí. Hlavným dôvodom – zlý výber detskej obuvi.