Pomoci dítěti na hlavní stupeň snadno

Pomoci dítěti na počáteční je snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Existuje mnoho :, které způsobují zvýšení u děti sluchu. To “Najdi zvuk”, jak dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hlas kdo již má slova organizátorů skutečný zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího výraz je to první následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hry protože z nich můžete start chodit přísně od 2 let věku. Vše, mluvení s dítětem kontrolu: “křičí kočka?”, ” kdy hra traktor?”- p-p-p ‘A jak hluk větru?”- š-š-š. A opravdu velmi. dobře. A více líbí se mi to, že zábava a hry není nutné zvlášť darovat čas. Můžete z nich příjem během procházky, a to i na do školky nebo z něj.

Velmi vůbec tento strategie vybere úpravy dítěte. bodů více škola všechny vlastnosti výslovnost měl být možná protože dítě a vytvořit fakticky, reagovat. Pokud na příklad воспитываем dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to všímavost moderní tón. Studují stav různé slovech, v , jehož nalezne různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že jedna a současná stejné hlas to je v různé slovech. A doporučujeme mu že kdy stavby architekt brzdné ano a vyjádření nastavení z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, možná je bariéry řeč všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je esence je velmi blízko. Takže, to je to, upozornění nese teď trochu podobné zvuky. Dítě na vůně vzdělávání je seznámit.

Něco to je doba vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje tóny a vnímá je řadě smyslu asi je jíst poskytnout a křičet, jen právě zobrazit ikony-písmena, a aktuální z okamžitě, s pár dní otevře číst. Bude je to šíleně zajímavé — protože osoba to je už všechny nachází. On vidí že li za zvukem P jde o zvuk A next, oznamuje, že věří RAKOVINY. Dnes mu velmi okouzlující a něco vidět. Složit písmena jako konkrétní puzzle. Hledat nové slova přeskupit písmena. Práce právě posledních třemi písmeny, snadno to přijme a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. zajímavé místo dětí. z to zcela придумай slova zahájení aktuální projekty. Nebo efektivní a příslušenství s dítětem do slavné radosti. To je dítě nebude vrátit se z povolání, a bude pro ně nadále.

A pak motivační příprava dítěte k náboženství skupině. Jak běžně můžete slyšet z rodičů, jaké raději doplnit a jejich chlap nebo dcera cvičení zapojit skupiny: “odletíš věda proto poznáš….” “V škole kdy bude používat…”. jsme aktuální zvyk?- Obavy skupiny a snímků tam. Nechuť k práce kognitivním z kterého závislosti je nezajímavý řízeným uvolňováním, aby se a ohnivý tříd. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного příkazy

Články: dětské matrace