Pri plánovaní interiéru detská izba

Pri plánovaní interiéru detská izba, je potrebné postarať sa o hypoalergénne, pretože najčastejším typom alergie – na prach. Snažte sa zavesiť na stenu koberce, závesy a všetky poskytnuté z ľahko umývateľných tkanín.

Matrace pre postele potreba polotuhú, minimálna hrúbka 6 cm, s krytom bavlny alebo ľanu. Náplň by tiež nemali spôsobovať alergie, to môže byť, napríklad, kokosu alebo morské riasy.

1581612

U detí, zvážiť farby a pohodlné, nie pokaziť vášho dieťaťa víziu. Lepšie je voliť pastelové farby: svetlo zelená, modrá, atď -, ktoré zvyšujú normálne osvetlenie miestnosti a zmes dobre s teplou farbou dreva. V detskej svetlé farby vyzerajú skvele, ale nemali by byť príliš veľa.

Je potrebné zabezpečiť voľný prístup k prirodzené svetlo v detskej izbe. Miestnosť je potrebná ako jasný luster na strope, a nočné svetlo na stene. Okrem toho je pracovná plocha dieťaťa musí byť prvoradým stolová lampa, ktorá je z neho zostalo. Stropné svietidlá Všetky zápasy musia byť nerozbitný.

Materiály, z ktorých tiež detský nábytok, vysoké nároky, a to najmä pokiaľ ide o ich ekologickej čistote. Z tohto hľadiska je lepšie, že nábytok bol vyrobený z dreva (napr borovice – lacný a pekné veci). Drevo sa však nie je príliš praktické, pretože v nej sú jamky, a to aj z malých mechanickými vplyvmi. Byť pripravený na to, že v priebehu času, bude dreveného nábytku musí aktualizovať, napríklad náterom a maľované.

Zo všetkých druhov dosiek, je lepšie zvoliť vysoko kvalitné MDF alebo drevotrieskových dosiek s nízkou emisiou formaldehydu (tento údaj by mal byť blízky nule).

Ako sa používa náter na detský nábytok materiálov, ktoré vydržia mokré čistenie. To môže byť rôzne farby, laky, laky alebo vysokopevnostné laminátové a melamínu, ktorý tiež tvorí nábytok hygienickejšie.

Najdôležitejšie zariadení v dieťati – bezpečnosť žijúci v jej dieťati. Každý vysoký lôžko musí byť vybavené obmedzovača, alebo mať zodpovedajúcu stranu; kovové rukoväte, rohy a tak ďalej by mal byť nahradený plastom, aby nedošlo k zraneniu. Nákup nový nábytok v detskej izbe, je nutné skontrolovať kvalitu kovania a kĺbov.