Prvá zmienka o talianskeho nábytku sa objavil v 15

Prvá zmienka o talianskeho nábytku sa objavil v 15. storočí. Z tejto doby je prijatý počítať nábytkárskeho priemyslu v Taliansku. Mesta, kde sa narodilo, je považovaný za Rím. Prvým príkladom talianskeho nábytku v Rusku bol trón Ivan Hrozný, však, popularita tohto nábytku v Európe, získal na sile až v 17. storočí.
31334
Renaissance dal silný impulz k rozvoju nábytku v talianskom štýle, čím sa dizajnu elegancie a jemnosti rezbárstvo a jemnými originálnych vzorov. Aj počas tohto obdobia vznikol móde klasickom benátskom zelený nábytok.

To vstrebáva všetko, čo bolo najlepšie v renesancii, taliansky nábytok sa stal samostatným odvetvím v globálnom nábytkárskom priemysle. Technológie a tajomstvo doteraz známe len talianskych majstrov.

V 16. storočí taliansky nábytok získala nový vzhľad, vďaka nádhernej zlata a veľké formy originality.

V 17-18 storočí klasický taliansky nábytok sa stala populárnou v takmer všetkých európskych krajinách. Majstri taliančiny sa snažil, aby všetok nábytok, spojené s prosperitou, vycibrený vkus a majestátnosť. Hlavným trendom ocele handmade a drahých materiálov.

Taliansky nábytok je stále populárne dnes, zachovanie formu starožitnosti, klasické a luxusné farbenie vzory.

Sofa sa musí integrovať harmonicky s interiérom existujúcej, vhodné do veľkosti a jednoduché použitie. Čalúnený nábytok je kúpil na pomerne dlhú dobu, takže ak sa chystáte kúpiť pohovku, mali by ste sa obrátiť na proces výberu vážne.

Ak chcete začať s, než si kúpite pohovka rozhodnúť, kde bude stáť (detská izba, obývacia izba, kancelária) a ako často sa bude používať. Choďte po miestnosti starostlivo zvážiť, presne tam, kde ste to, aby určil, či a ako často sa používa ako spiace mieste.