Skrutky spojiť tyče s priemerom 50 mm až 100

Skrutky spojiť tyče s priemerom 50 mm až 100, tak dostanete dva rámce pre budúce poschodovej postele. K jednému koncu rámu a jednej strane priskrutkujte veľkosť rady 150 o 20 milimetrov. Fix to musí byť veľmi dobrý a spoľahlivý. Priskrutkovanie skrutky na vnútornej strane detský nábytok, je potrebné zabezpečiť, aby doska nebola bočné prichytená je cez.

detskaya_komnata_kamila
V baroch ráme otvory s väčším priemerom, v prípade moderná detská izba, že skrutky sú veľmi krátke. V rovnakej dobe použiť hĺbkový doraz na vrtáku. Namontovaný na druhom ráme obruby, dvesto dvadsať mm. Ak chcete detský nábytok poschodovou posteľou s rukami a obrátil fungovať dlho, služby, všetky položky musia byť zhromažďované veľmi starostlivo, bezpečne je zapínanie.
Ak chcete, máte silné a odolné poschodovej postele pre deti s ich vlastných rúk je ťažká Shank je lepšie zvoliť senátov 50 až 100 mm. Musí byť pripojený pozdĺžne na koniec získala v tvare písmena L. Dĺžka tohto ramena by mala byť v súlade s výškou plotu druhého stupňa.
Ak chcete plne zostaviť poschodovej postele detský nábytok, budete potrebovať asistenta. Prvým krokom vo výške pripájacím druhého stupňa, vyvŕtať malý otvor, to isté v ráme s výškou bočnice dvesto milimetrov. Potom vyvŕtať dieru v nohe skryť tam šesťhrannú skrutku s podložkou. Potom skrutku na skrutku. Prečítajte si o tom, ako dizajn kúpeľne, osobné a praktické.
Určite a označte umiestnenie rack profilov pre ďalšie vŕtanie. Asistent by mal podporovať spodný rám a pevne stlačte ho na oboch stranách. V tomto okamihu je potrebné nastaviť rámu pomocou úrovní, a potom vyvŕtajte prechádza profilu racku, dreveným rámom a sadrokartónové nábytek dosky. Potom pomocou jemnej vŕtačku, starostlivo zaskrutkujte skrutky cez rám, že sú pevne zakotvené v rack profilov. Rovnaký systém je založený a nižšiu úroveň presnosti.
Poschodové postele pre deti s rukami by mali byť bezpečné a mať plot. To je zvyčajne vyrobené z dosiek dvadsaťjeden 100 milimetrov, ich upevnenie na stĺpy dreva sto päťdesiatich milimetrov. Tento plot je žiaduce ponechať otvor pre schodisko a najlepšie skrutky skrutkových zvnútra.
Palanda rebrík môže byť buď vertikálne alebo naklonená. Ak chcete to, je potrebné nainštalovať dva vodiace lišty. Pripojte krok v ich silách, pomocou skrutiek 6 mm. Ak chcete na vrchole schodisko a pripojiť nábytek po rebríku na posteli pomocou najdlhšia skrutku.
Posledná záverečná fáza všetkého diania – inštaláciu preglejky k rámu trvá iba niekoľko minút, potom môžete bezpečne dať matrace a užívať výsledkov svojej práce.
Táto poschodová posteľ, robil jeho vlastnou rukou na dlhú dobu poteší vás i vaše deti pre svoju pevnosť, dlhú životnosť, vysokú kvalitu a komfort.
Avšak, je to skvelé pre úsporu miesta v miestnosti, uvoľní dodatočný priestor pre hry a zábavu. Tak zachránil priestor možno využiť na vytvorenie interaktívnej ihrisko pre deti, rovnako ako pre inštaláciu počítačových stolov, skríň a stoličkami.