V ideálnom dieťaťa by mala byť miestom na oddych a študovať

Praktické. V ideálnom dieťaťa by mala byť miestom na oddych a študovať, hier a čítanie kníh. Dobre organizovaný oblečenie úložný systém ušetrí priestor a kompaktný a zároveň priestranné zásuvky vyriešiť večný problém hračiek roztrúsených po celej miestnosti. Deti by mali tvoriť v dieťati lásku k poriadku a pohodlie.

GR.RISMA FTC_29

Štýlové. Chuť a zmysel pre štýl je tvorený u človeka od prvých rokoch života. Je potrebné vziať do úvahy pri výbere nábytku pre deti: tu dieťa trávi značnú časť svojho času, a preto je dôležité dosiahnuť harmonického zladenie farieb a štýl v interiéri. Detský nábytok vyrobený na zákazku v spoločnosti Kiev “MIC-nábytok” – kombinácia sily a elegancie. Presvedčte sa sami pri pohľade fotografie detského nábytku na našich webových stránkach.

Ak chcete objednať detský nábytok v Kyjeve, obráťte sa na “MIC-nábytok”. Máme viac ako desať rokov skúseností v oblasti výroby kuchýň, skríň, Nábytok pre spálne, obývacie izby a deti. Máme čo ponúknuť každému zákazníkovi!
Šesť dôvodov, prečo si objednať u nás detský nábytok

Známy výrobca. Firma “MIC-nábytok” úspešne pôsobí od roku 2003. Chrbticou spoločnosti – riaditeľ, vedúcim výroby a hlavného konštruktéra – rovnako ako mnoho ďalších odborníkov, sa nezmenili od svojho založenia. Dodržiavame tradíciu výroby vysoko kvalitného detského nábytku a neustále zlepšovať naše technológie.
Kvalitné materiály. My prísne kontrolovať kvalitu materiálov, z ktorých je nábytok vyrobený. Detská izba – miesto, kde deti trávia väčšinu času, takže bytové doplnky by mali zabezpečiť jeho pohodlie a bezpečnosť. Plne chápeme to a vytvoriť detský nábytok z šetrných k životnému prostrediu a odolných materiálov.
Unikátny dizajn detskej izby. Ak si chcete kúpiť detský nábytok, ktorý by bol jedinečný, kontaktujte nás. Budeme realizovať svoj sen unikátneho detskej izby. Vaše dieťa od útleho veku žiť vo svete krásnych a štýlových vecí, ktoré určite bude rozvíjať v ňom vysoký zmysel pre krásu.
Široký sortiment. Ponúkame širokú škálu možností v detskej izbe nábytok v Kyjeve. Pre chlapcov a dievčatá, pre tých najmenších a mládež – budete mať z čoho vyberať. Rôznych tvarov, farieb a odtieňov otočiť hlavu!