Voľba skriňového nábytku

Voľba skriňového nábytku

Žiadny nábytok je ťažké robiť v obývacej izbe. Zvyčajne sa jedná o multifunkčný regály, regály, skrine. Sú praktické, šetrí priestor v byte, zdobené miestnosti. Krásny nábytok z ušľachtilého dreva so sklenenými dverami z mliečneho, osvetlenie a ďalšie dekoratívne prvky urobí obývačka reprezentatívne. Je to kvalita, krásny, multifunkčný nábytok zastupuje spoločnosť Moskau “CL nábytok» –
g204_0_ua
Pri výbere nábytku, zvážiť celkový štýl miestnosti, ktorá je definovaná v oprave, farebné tapety, podlahy a osvetlenie. Všetko musí byť harmonický. Upozorňujeme, že nábytok relaxačné studené farby a teplé farby dávajú radostnú veselú náladu.

A nezabudnite pridať svoju “príchuť”. Napríklad obnovený lampa v retro štýle, kované konferenčný stolík, vitrína pozostatky rodiny, a možno miesto TV – obrovský plagát zobrazujúci na more alebo Moskva … Panorama Room sa môže stať obľúbeným miestom v byte a pravdivé majstrovské dielo, ak ukazujú fantáziu!

Ako vybrať postieľku pre novorodenca

Čakáte dieťa, alebo ste sa Vaše dieťa narodilo? V živote je to nevýslovne šťastní rodičia a teda veľmi dôležité obdobie, kedy je potrebné vybaviť detskú izbu a vybrať si skutočne kvalitné veci a pre dieťa. A možno, na prvom mieste je to otázka voľby postieľky pretože dieťa každý deň to bude tráviť veľa času. Ako si vybrať hodný postieľku pre novorodenca? Detská postieľka by mali spĺňať niektoré základné požiadavky a zvoľte by malo byť podľa nasledujúcich kritérií: bezpečnosti, pohodlia pre dieťa i rodičov, použiteľnosť, design.

Po prvé, je potrebné venovať pozornosť materiálu konštrukcii postieľky. Deti as pribúdajúcim vekom sa snaží hovoriť, takže je lepšie, že to bol strom, pretože je oveľa šetrnejší k životnému prostrediu ako plast. Zistite, ktoré stromy vyrobený betlehem. Áno, hard rock (jelša, breza, javor) silnejší v porovnaní s borovice a mechanickému poškodeniu s nimi nie je tak hrozné. Jeden z najlepších modelov postieľky pre novorodenca je nový betlehem Handylyan Charlotte, ktorý je vyrobený z dreva.

Všimnite si, ako protshlifovany detaily postieľky. V žiadnom prípade by nemala byť otrepy a ostré rohy.